Biogrüne

Hoşgeldiniz

ÜRÜNLERİMİZ

Yüksek Kalite Anlayışı

Gustel

Nakliye ve depolamada dayanıklılık, uzun raf ömrü, ekonomik su kullanımı, meyve ve sebzelerde parlak ve güzel renk, yağlık bitkilerde yüksek yağ oranı, soğuklara ve kuraklığa dayanıklılık, hastalık ve zararlılara dayanıklılık.

Barbel

Yüksek kaliteli hammaddelerden üretilmiştir. Suda %100 Çözünme Mükemmel Sonuç, tamamı suda eriyen ve şelatlı iz element içeren gübrelerdir. Kullanımı kolaydır. İçerdiği mikro elementler EDTA ile şelatlanmıştır.

Hessen

İçerdiği mikro elementler EDTA ile şelatlanmıştır. Çimlenmeyi teşvik eder. Kullanıldığında ortamın ve toprağın pH’ını olumlu yönde etkileyecek özel katkılarla zenginleştirilmiştir.

DAHA İYİ BİR YETİŞTİRME ORTAMI

Yüksek verim & kalite

BioGrüne Türkiye 2020 yılında Antalya’da kuruldu. Üretim merkezi Almanya olan firma, global gelişmeler kaynaklı enerji kısıtlamaları sebebi ile üretimini Antalya Türkiye’ye taşıma kararı almıştır. Böylece Alman kalite standartlarında üretim, Türk sermaye ve Türk girişimi ile 2.000 m2 kapalı alanda Antalya’da yapılmaya başlanmıştır.

Barbel, Gustel ve Hessen ürünlerimizin Türk kimyasal üretim lisansı ile yerli tescilleri alınarak yurt içi yurt dışı satışları güvenle yapılmaktadır.

TEMEL BESİNLER

Azot, fosfor, potasyum, kalsiyum, magnezyum ve kükürt ve şelatlı iz elementler

TEMİZ VE ÇEVRECİ

Yüksek kalite anlayışından dolayı üretimde ağır metal (klor, sodyum ve benzeri) içeren hammaddeler kullanılmamaktadır.

ÇİFTÇİ DOSTU

Ürünlerimiz %100 suda çözünür.

hastalıklara ve zararlılara karşı DİRENÇ

Suda %100 çözünürlük.

Yüksek verim ve kaliteli ürün, vitamince zengin meyve-sebze, nakliye ve depolamada dayanıklılık, uzun raf ömrü, ekonomik su kullanımı, meyve ve sebzelerde parlak ve güzel renk, yağlık bitkilerde yüksek yağ oranı, soğuklara ve kuraklığa dayanıklılık, hastalık ve zararlılara dayanıklılık.

YÜKSEK VERİM

Damla Sulama Gübreleri

Temel besinler (azot, fosfor, potasyum, kalsiyum, magnezyum ve kükürt) ve şelatlı iz elementler (çinko, demir, bor, manganez, bakır, molibden), toz ve sıvı saf gübreler içeren çeşitli modellerde sıvı ve toz formülasyonlarda gübreler, Karışık toz ve sıvı NPK gübreler, humik fulvik asitler, özel ürünler ve bitki büyüme düzenleyicileri mevcuttur.

Abiyotik (kuraklık, aşırı yağış, elverişsiz toprak koşulları, yüksek pH değeri vb.) ve biyotik açıdan elverişsiz koşullarda topraktaki bitki besinlerinden yeterince yararlanamayan bitkilerde yapraktan gübreleme yapılırsa bitkinin bu besin açığı giderilebilir. telafi edildi. Gübrelerimiz yapraktan, topraktan ve damlama sulama olmak üzere her türlü uygulama alet ve yöntemi kullanılarak uygulanabilir. Ürünlerimiz %100 suda çözünür.

Yüksek kalite anlayışından dolayı üretimde ağır metal (klor, sodyum ve benzeri) içeren hammaddeler kullanılmamaktadır.

Mükemmel renkler
Meyve ve sebzelerde parlak ve güzel renk, yağlı bitkilerde yüksek yağ içeriği,
Vitamin Deposu
Vitamin yönünden zengin meyve ve sebzeler, taşıma ve depolama sırasında dayanıklılık
Uzun Ömürlü
Soğuğa ve kurağa dayanıklılık , hastalıklara ve zararlılara karşı direnç